ЛАД  дому Твоєму!

 Ми створюємо новий стиль управління нерухомістю разом з Вами!

 Столиця України - один із світових лідерів по залученню інвестицій в нерухомість. Кризи приходять і минають, а вкладення в київську нерухомість незмінно розглядаються  бізнесом як один з найнадійніших способів приросту капіталу.

 Правда, інвестиції, спрямовані на придбання бізнес-центрів, житлових масивів і розважально-культурних кварталів чи просто однієї квартири, будинку або офісу можуть стати і тягарем для власника, принести більше турбот, ніж користі.

 Сама по собі купівля нерухомості, навіть в привабливому з інвестиційної точки зору Києві або області, не гарантує зростання доходів набувача. Прибуток досягається лише вмілим, раціональним використанням майна і кваліфікованим управлінням силами професійної компанії.

Для власників ефективність управління його нерухомістю має величезне значення, оскільки ринкова вартість об’єктів істотно залежить від технічного стану будівлі.

В свою чергу, стан об’єкта нерухомості, а також те, чи зберігатиметься і зростатиме його ціна та комфортність значною мірою залежить від того як ця нерухомість експлуатується.

 Для  більшості громадян  України єдиним  капітальним  вкладенням є  їх приватні  квартири.

Для таких власників ефективність управління будинком загалом має величезне значення, оскільки ринкова вартість окремої квартири залежить від стану будинку та рівня і якості наданих в ньому житлово-комунальних послуг.

З іншого боку, у високій ефективності управління житловими будинками та іншими об’єктами нерухомості  безпосередньо зацікавлені й професійні управителі, бо від цього залежать їх дохід та професійна репутація.

Отже, інтереси власників та управителів щодо ефективності управління повністю збігаються.

УК ЛАД - це компанія нового типу. Наш підхід  до управління багатоквартирними будинками руйнує стереотипи, що склалися  у людей стосовно сфери обслуговування об’єктів нерухомості.

         Ми не  просто підтримуємо існування будівлі.  Ми розробляємо комплексну стратегію по поліпшенню якості життя людей і збільшенню вартості квартир в кожному окремому житловому комплексі.

 Ми не займаємося "латанням дір". Ми проводимо якісну  і своєчасну діагностику і профілактику усіх систем життєдіяльності будівлі.

 Ми не вирішуємо усі питання одноосібно. Ми запитуємо: яким би Ви хотіли бачити Ваш будинок в майбутньому і виконуємо свою роботу відповідно до Ваших побажань.

Ми постійно турбуємося про те, щоб наші клієнти докЛАДно і в строк отримували  звітну інформацію про наші дії і плани. Суворо охороняючи інтереси власників, ми вживаємо всіх належних заходів для раціонального використання нерухомості.

УК ЛАД на основі договору професійно займається повним  комплексом з управління та експлуатації:

  • Житлових і громадських комплексів;
  • Квартир в Києві і області;
  • Офісів;
  • Оздоровчих об’єктів та заклакладів соціального призначення;
  •  Дачних, садових товариств і окремих домоволодінь.

 УК ЛАД  за дорученням власника здає об’єкти нерухомості в оренду: власник може передати компанії право на здачу в оренду частини його приміщень або всього об’єкту. При цьому власник звільняється від оплати експлуатаційних витрат на вказану площу і отримує право на щомісячну винагороду в сумі, встановленій договором (додатковою угодою). Власник може доручити нашій компанії здійснити продаж частини його приміщень за погодженою з ним ціною.

 УК ЛАД відкрита для співпраці з бізнес-партнерами усіх форм власності. Ми розглядаємо різноманітні форми і варіанти ділової співпраці.

Завжди будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

Управління нерухомістю – турбота професіоналів!