Лад Вашому дому!

У будинку нема ладу?
 То ж звертайтесь до УК ЛАДу!

Сподіваємось, що інформація на цій сторінці буде корисна власникам квартир – ВЛАСНИКАМ НОВОГО ТИПУ. Таким ВЛАСНИКАМ не байдуже, як ця нерухомість експлуатується, чи зберігатимуться і зростатимуть ціна квартири, а також комфортність проживання в ній.

 Зараз  органи місцевого самоврядування і громадські організації України в основному концентрують свої зусилля на наданні юридичних та організаційних послуг щодо заохочення до перших кроків у створенні ОСББ.
 Але вкрай важливою і великою проблемою залишається поточна діяльність ОСББ, професійне управління об’єднанням співвласників, а також пошук кваліфікованого управителя.

Саме відсутність професіоналізму в цій сфері відлякує людей від створення ОСББ.
Як правило, функції управителя виконує голова правління ОСББ, який може бути чесною людиною. Він самотужки тягне тягар всього будинку, маючи свої домашні турботи і вже втомився боротися за справедливість з постачальниками послуг та з боржниками. Внаслідок цього виникають труднощі, що призводять до нестачі коштів на обслуговування будинку, в тому числі, внаслідок постійних стягнень за судовими рішеннями. Така ситуація часто призводить до банкрутства ОСББ (ЖБК).  Недоліком такого голови правління є лише те, що він не є професіоналом, фахівцем з управління майном і не має відповідної освітньої кваліфікації.
  

У той же час – управління житловим фондом – це завдання не з легких, усі інженерні та організаційні системи житлового будинку повинні стабільно функціонувати і знаходиться під постійним контролем.  Від того наскільки якісно ця робота виконується залежить рівень комфорту мешканців –  споживачів житлово-комунальних послуг.
Саме тому все актуальнішим стає попит на послуги саме  професійного управління житловими об'єктами.
  

Сподіваємось, Ви також вважаєте, що управління та обслуговування багатоквартирним будинком  повинно бути обов'язково професійним. Тоді Вам на допомогу прийде  УК ЛАД!
 УК ЛАД  за договором стане для Вас надійним  управителем – юридичною особою, яка забезпечить професійний підхід до роботи, кваліфіковане, фахове і ефективне обслуговування будинку та прибудинкової ділянки, зробить життя мешканців більш комфортним.

Звертайтесь до УК ЛАД:
    якщо Ви бажаєте створити ОСББ (або вже створили) і шукаєте професійного управителя;
    якщо Ви вирішили доручити експлуатацію свого будинку професійному управителю без створення ОСББ.

 При цьому Ви отримаєте:
    нижчий ніж середній по Києву тариф за обслуговування будинку і його терит
    послуги майстра житлового будинку, з яким можна оперативно вирішити будь-яке питання щодо житлово-комунальних послуг;
     повноцінний паспортний стіл, максимально зручний мешканцям (навіть
    виклик паспортиста додому);
    усі передбачені законодавством пільги та субсидії;
    спеціальні бонусні пільги пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям та дисциплінованим платникам отриманих послуг;
       упорядковані паркінг та дитячий майданчик;
      професійне управління і ремонт загального майна та цілодобове аварійно-диспетчерське обслуговування житлового будинку;
    інші послуги за окремим договором.

Маючи багаторічний досвід роботи та досконале знання законодавчої бази України, фахівці УК ЛАД  пропонують укласти такий Договір, за яким ОСББ дійсно зберігає за собою роль господаря свого будинку.
Фахівці нашої Компанії допоможуть подолати Ваші  проблеми, пов'язані із зношеністю    інженерних мереж та обладнання будинків, із банкрутством  Вашого ОСББ чи ЖБК.
 Ми не просто підтримуємо існування будівлі. Ми розробляємо та втілюємо комплексну стратегію поліпшення якості життя людей і збільшення реальної ринкової вартості Ваших квартир.
Ми створюємо НОВИЙ СТИЛЬ  управління вартий  ВЛАСНИКА НОВОГО ТИПУ !

Оберіть УК ЛАД для позитивних змін свого будинку!